GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 15229405

nr 1522 9405

Vas

Korea, 1800-talets slut. Glaserad stengodslera. Höjd: 14 cm

Kondition: nagg, originalbox

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 februari 2023
kl 18:33:02